Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Vrijdag 15 december
19:00 X12 2 thuis tegen WSV X12 2
19:00 V12 1 thuis tegen WSV X12 1
19:00 X12 3 uit tegen Risne Stars X12 2
20:45 VSE 1 thuis tegen Uitsmijters VSE 2
20:45 X16 1 thuis tegen The Jugglers X16 1
 
Zaterdag 16 december
09:00 X14 1 thuis tegen The Valley Bucketeers
10:30 X12 1 thuis tegen Kikkers X12 1
10:30 V14 1 thuis tegen B.V. Batouwe V14 1
16:15 V18 1 uit tegen De Snipers V18 1
18:30 MSE 2 uit tegen Twente Buzzards MSE 3
18:30 M18 1 uit tegen Twente Buzzards M18 1
21:15 MSE 1 uit tegen D.B.V. Arriba MSE 2
 

Uitslagen

Valley Buck - Mannen U12 1: 49 - 63
Mannen U12 2 - Peatminers: 22 - 47
Vrouwen U16 - Landstede: 98 - 6
Mannen Sen. 2 - Amical: 47 - 26
Buzzards - Mannen U14: 41 - 40
Arriba - Vrouwen Sen.: 74 - 43
Mannen Sen. 1 - Buzzards: 43 - 72
Valley Buck - Vrouwen U12 2: 37 - 39

Agenda

Er zijn geen evenementen gevonden.

 
Verjaardagen:

Januari
03 januari: Giel van Vels
03 januari: Marsja van Dooren
06 januari: Maarten Kerkhof
10 januari: Laura Ekkel
10 januari: Karin Schepers
12 januari: Joke Hurink
13 januari: Mark Dijkstra
14 januari: Vera Benus
17 januari: Maud Huizing
18 januari: Wesley Bos
23 januari: Niek Sloot
27 januari: Michiel Overweg
27 januari: Ruben Overweg
29 januari: Thijs Huijgen

Februari
02 februari: Johan Wessels
06 februari: Jonas Visser
07 februari: Brenda Bove
07 februari: Natasja Jaspers Faijer
10 februari: Hugo Schepers
12 februari: Lisse Jaspers Faijer
13 februari: Annika Reuver
18 februari: Sjoerd van Vels
19 februari: Frederik Jaspers Faijer
26 februari: Daan Slot

Maart
01 maart: Trudy Bergsma
01 maart: Ronald Peters
05 maart: Eva Hulshof
07 maart: Tom Girschik
09 maart: Wim Olink
10 maart: Fien Krommendijk
10 maart: Quint van Dijk
15 maart: Aaron Schipper
18 maart: Lars Reuver

April
01 april: Jelle Webbink
05 april: Dennis Plaggenmars
08 april: Isa Folbert
09 april: Julian Roelofs
09 april: Michael van het Laar
10 april: José ter Telgte
11 april: Danique Schumer
11 april: Els van Dooren
14 april: Ellen Fokke
16 april: Mark Schellinger
17 april: Boaz Slettenhaar
19 april: Britt Engbers
20 april: Imme Kroese
22 april: Liam van der Weide
26 april: Mathieu Beuving
28 april: Sander Schipper
30 april: Kiran Ruiterkamp

Mei
01 mei: Angela Reuver-Schipper
05 mei: Annelin Aalderink
05 mei: Frederique Schipper
06 mei: Lukas Tool
07 mei: Silke van Buuren
10 mei: Jurgen Smelt
10 mei: Jesse Souverijn
13 mei: Wiebe Huynh
15 mei: Nick Roozeboom
16 mei: Tim Winkels
16 mei: Johan Abbink
16 mei: Susan Winkels
21 mei: Tycho Jurjens
22 mei: Bente Wiltvank
28 mei: Klaske Smelt
28 mei: Melle de Haan
29 mei: Frank Schulte

Juni
01 juni: Chris Schmidt
01 juni: Brandon ten Dam
05 juni: Thijs van Dooren
14 juni: Siemen Oude Booyink
16 juni: Rinske Jaspers Faijer
19 juni: Hannah Spier
21 juni: Jeroen Kerkhof
23 juni: Britt Frijling
23 juni: Ben Coes
25 juni: Ashwin Gijsbers
26 juni: Marijn van Leeuwen
26 juni: Nicole Nijland
28 juni: Maarten Frijling

Juli
03 juli: Nieke Langeler
04 juli: Rob van Dooren
04 juli: Rens Letteboer
08 juli: Marit Hopster
09 juli: Lars Grevelink
10 juli: Teun Plegt
15 juli: Jeroen Kok
16 juli: Kevin Schipper
16 juli: Wietse Mulder
17 juli: Kevin Smoes
26 juli: Jasmijn van Sermondt
28 juli: Jordy Tjonk
28 juli: Joachim Westera
29 juli: Erica Hilbrink
31 juli: Delciano Poscool
31 juli: Dianne Fokke

Augustus
01 augustus: Matthijs Beld
05 augustus: Abel Smit
08 augustus: Anja Jonker
10 augustus: Arda Kerkdijk
10 augustus: Herwin van de Vegte
11 augustus: Maarten Reuver
15 augustus: Lianne Huis in 't veld
15 augustus: Roy Kroeze
21 augustus: Jelle van Mil
22 augustus: Lisa Mullink
24 augustus: Robert van Tuijl
24 augustus: Eleonoor Slot
26 augustus: Bauke de Haan
28 augustus: Puck Warringa
29 augustus: Lynde Roelofs
31 augustus: Luuk Schoonewille

September
02 september: Nienke Jaspers Faijer
04 september: Chiel Jaspers Faijer
04 september: Ryan Ekkel
09 september: Jill Stegeman
10 september: Thomas Beld
10 september: Bassel Alhomsi
12 september: Noa Folbert
14 september: Johnny Hummel
17 september: Thyrza Reuver
24 september: Ruward Wanders
25 september: Valerie Letteboer
27 september: John Zandbergen
27 september: Jamie Beld
28 september: Isa Krommendijk
28 september: Gwen Peters
29 september: Desiree Girschik

Oktober
02 oktober: Lotte van Sermondt
03 oktober: Manouk Goosselink
04 oktober: Annelies Kamp
04 oktober: Annefleur Meijers
05 oktober: Leen Alhomsi
10 oktober: Judith Hoedeman
11 oktober: Annelies Otten
14 oktober: Justin Sanders
19 oktober: Lars Webbink
20 oktober: Patrick Langeler
20 oktober: Petran Langeler
24 oktober: Tom van Leeuwen
28 oktober: Wouter Smelt
30 oktober: Rick Holthuis

November
06 november: Arjana Brummer
09 november: Bert Hurink
09 november: Madé Letteboer
10 november: Rick Webbink
13 november: Kevin Jansen
13 november: Sanne Schepers
14 november: Romee Folbert
15 november: Matthew Milner
18 november: Rik Jansen
19 november: Emma Schumer
20 november: Steyn Rohof
21 november: Huub Hoften
21 november: Lauren Nijland
26 november: Niek Nijland

December
01 december: Nigel Christiaan
01 december: Gerjon Slettenhaar
04 december: Niels Einhaus
04 december: Gerdy Flierman
07 december: Matthijs Smelt
10 december: Truus Kerkhof-Plegt
10 december: Mike Leussink
10 december: Esteban Hulshof
12 december: Maartje Hoff
12 december: Lisanne Timmerman
15 december: Thom Jaspers Faijer
17 december: Ties de Haan
21 december: Tamara Nijland
24 december: Suzan Aalderink
25 december: Thom Hurink
27 december: Marousha Starrenburg
28 december: Maarten Morsink
29 december: Roy Langeler