Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Komende week geen wedstrijden

Uitslagen

Er zijn geen recente uitslagen gevonden.

Agenda

Er zijn geen evenementen gevonden.

 
Verjaardagen:

Januari
02 januari: Kevin Tuil
03 januari: Giel van Vels
03 januari: Marsja van Dooren
06 januari: Maarten Kerkhof
10 januari: Karin Schepers
10 januari: Laura Ekkel
12 januari: Joke Hurink
13 januari: Dewy Mulder
13 januari: Mark Dijkstra
14 januari: Vera Benus
17 januari: Maud Huizing
23 januari: Niek Sloot
27 januari: Ruben Overweg
27 januari: Michiel Overweg
29 januari: Thijs Huijgen

Februari
02 februari: Johan Wessels
06 februari: Jonas Visser
07 februari: Brenda Bove
07 februari: Natasja Jaspers Faijer
10 februari: Hugo Schepers
12 februari: Lisse Jaspers Faijer
13 februari: Annika Reuver
18 februari: Sjoerd van Vels
19 februari: Frederik Jaspers Faijer
26 februari: Daan Slot

Maart
01 maart: Trudy Bergsma
01 maart: Ronald Peters
05 maart: Eva Hulshof
07 maart: Tom Girschik
09 maart: Wim Olink
10 maart: Fien Krommendijk
10 maart: Quint van Dijk
15 maart: Aaron Schipper

April
01 april: Jelle Webbink
08 april: Isa Folbert
09 april: Julian Roelofs
09 april: Michael van het Laar
10 april: José ter Telgte
11 april: Els van Dooren
14 april: Ellen Fokke
16 april: Mark Schellinger
17 april: Boaz Slettenhaar
19 april: Britt Engbers
20 april: Imme Kroese
22 april: Liam van der Weide
26 april: Mathieu Beuving
28 april: Sander Schipper
30 april: Kiran Ruiterkamp

Mei
01 mei: Angela Reuver-Schipper
05 mei: Annelin Aalderink
05 mei: Frederique Schipper
06 mei: Lukas Tool
07 mei: Silke van Buuren
10 mei: Jurgen Smelt
10 mei: Jesse Souverijn
13 mei: Wiebe Huynh
15 mei: Nick Roozeboom
16 mei: Tim Winkels
16 mei: Johan Abbink
16 mei: Susan Winkels
21 mei: Tycho Jurjens
22 mei: Bente Wiltvank
28 mei: Klaske Smelt
28 mei: Melle de Haan
29 mei: Frank Schulte

Juni
01 juni: Chris Schmidt
01 juni: Brandon ten Dam
05 juni: Thijs van Dooren
14 juni: Siemen Oude Booyink
16 juni: Rinske Jaspers Faijer
19 juni: Hannah Spier
19 juni: Sten Roelofs
21 juni: Jeroen Kerkhof
23 juni: Britt Frijling
23 juni: Ben Coes
26 juni: Marijn van Leeuwen
26 juni: Nicole Nijland
28 juni: Maarten Frijling

Juli
03 juli: Nieke Langeler
04 juli: Rob van Dooren
04 juli: Rens Letteboer
08 juli: Marit Hopster
09 juli: Lars Grevelink
10 juli: Teun Plegt
15 juli: Jeroen Kok
16 juli: Kevin Schipper
16 juli: Wietse Mulder
17 juli: Kevin Smoes
26 juli: Jasmijn van Sermondt
28 juli: Jordy Tjonk
28 juli: Joachim Westera
29 juli: Erica Hilbrink
31 juli: Delciano Poscool
31 juli: Dianne Fokke

Augustus
01 augustus: Matthijs Beld
05 augustus: Abel Smit
08 augustus: Anja Jonker
10 augustus: Arda Kerkdijk
10 augustus: Herwin van de Vegte
11 augustus: Maarten Reuver
15 augustus: Lianne Huis in 't veld
15 augustus: Roy Kroeze
21 augustus: Jelle van Mil
22 augustus: Lisa Mullink
24 augustus: Robert van Tuijl
24 augustus: Eleonoor Slot
26 augustus: Bauke de Haan
28 augustus: Puck Warringa
29 augustus: Lynde Roelofs
31 augustus: Luuk Schoonewille

September
02 september: Nienke Jaspers Faijer
04 september: Ryan Ekkel
04 september: Chiel Jaspers Faijer
09 september: Jill Stegeman
10 september: Thomas Beld
10 september: Bassel Alhomsi
12 september: Noa Folbert
17 september: Thyrza Reuver
24 september: Ruward Wanders
25 september: Valerie Letteboer
27 september: John Zandbergen
27 september: Jamie Beld
28 september: Gwen Peters
28 september: Isa Krommendijk
29 september: Desiree Girschik

Oktober
02 oktober: Lotte van Sermondt
03 oktober: Manouk Goosselink
04 oktober: Annelies Kamp
04 oktober: Annefleur Meijers
05 oktober: Leen Alhomsi
10 oktober: Judith Hoedeman
11 oktober: Annelies Otten
14 oktober: Justin Sanders
19 oktober: Lars Webbink
20 oktober: Patrick Langeler
20 oktober: Petran Langeler
24 oktober: Tom van Leeuwen
28 oktober: Wouter Smelt
30 oktober: Rick Holthuis

November
09 november: Madé Letteboer
09 november: Bert Hurink
10 november: Rick Webbink
13 november: Sanne Schepers
13 november: Kevin Jansen
14 november: Romee Folbert
15 november: Matthew Milner
18 november: Rik Jansen
19 november: Emma Schumer
20 november: Steyn Rohof
21 november: Lauren Nijland
21 november: Huub Hoften
26 november: Niek Nijland

December
01 december: Nigel Christiaan
01 december: Gerjon Slettenhaar
04 december: Niels Einhaus
04 december: Gerdy Flierman
07 december: Matthijs Smelt
10 december: Truus Kerkhof-Plegt
10 december: Mike Leussink
10 december: Esteban Hulshof
12 december: Maartje Hoff
12 december: Lisanne Timmerman
15 december: Thom Jaspers Faijer
17 december: Ties de Haan
21 december: Tamara Nijland
24 december: Suzan Aalderink
25 december: Thom Hurink
27 december: Marousha Starrenburg
28 december: Maarten Morsink
29 december: Roy Langeler