Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams Bonteavond My Peatminers
Wedstrijden

Zaterdag 24 februari
10:00 X12 1 uit tegen Picker Reds X12 1
19:00 MSE 1 thuis tegen D.B.V. Arriba MSE 2
 

Uitslagen

Vrouwen U16 - BeCeGe '74: 91 - 32
Mannen U12 1 - WSV: 44 - 53
Mannen Sen. 2 - Valley Buck: 88 - 27
Vrouwen U18 - Kikkers: 108 - 40
Vrouwen U12 1 - Picker Reds: 50 - 20
Vrouwen U12 2 - Jolly Jumpers: 61 - 33
Buzzards - Mannen U12 2: 68 - 31
Mannen U16 - Jugglers: 54 - 57
Vrouwen U14 - B.V. Batouwe: 61 - 29
Vrouwen Sen. - Uitsmijters: 30 - 72
Mannen U14 - Valley Buck: 46 - 37
Mannen Sen. 1 - S.V.Z.W.: 71 - 52

Organisatie

 

 Het bestuur                Functie                         Email
 
Voorzitter:                  Frederik Jaspers Faijer    frederik.jaspersfaijer@de-haere.nl

Vertrouwenspersoon:   Jenny de Haan               Vertrouwenspersoon@peatminers.nl 
 

Secretaris:                   Karin Schepers              info@peatminers.nl
Penningmeester:          Roy Kroeze                    penningmeester@peatminers.nl 

Algemeen bestuurslid - Vrijwilligers Commissie
Herwin vd Vegte                                               VC@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Technische & Wedstrijd Commissie
Petran Langeler                                                tc@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - SC & PR Commissie
Rob van Dooren                                               redactie@peatminers.nl
Algemeen bestuurslid - Activiteiten Commissie
Esther Webbink                                                ac@peatminers.nl
 
De commissies                           Email
 
Technische Commissie:                 tc@peatminers.nl
Natasja Jaspers Faijer
Johan Wessels
Niek Nijland
 
Mini-coördinator:                          reuver.angela@gmail.com
Angela Reuver
 
Wedstrijd Secretariaat:                  wedstrijden@peatminers.nl
Wilma Aalderink
Trudy Bergsma
 
PR Commissie:                             redactie@peatminers.nl
Judith Hoedeman
Bert Ter Telgte
Chris Schmidt
 
Internet Commissie:                     info@peatminers.nl
Roy Kroeze
 
Leden administratie:                     info@peatminers.nl
Erica Hilbrink
 
Sponsor Commissie:                      sponsor@peatminers.nl
Niek Sloot
 
Altine Smelt "Merchandise"
 
Activiteiten Commissie:                  ac@peatminers.nl
Renate Beld
Astrid van Vels
Kevin Jansen
 
Basketbalkamp                             ac@peatminers.nl
Keny Hams
Sanne Schepers
Siemen Oude Booyink
Herma Winkels
 
 
Geldophaalacties                          acties@peatminers.nl
Alien Grevelink
Esther Wanders
 
 
Materiaal onderhoud                      info@peatminers.nl
Gerjon Slettenhaar
Henk Bergsma
 
Vrijwilligers Commissie              info@peatminers.nl
Rieke Jaspers Fayer
Arda Kerkdijk
Angela Reuver
 
Jeugdraad                                 jeugdraad@peatminers.nl
Martine Engbers
Jiska Nijland