Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams Bonteavond My Peatminers
Wedstrijden

Zaterdag 24 februari
10:00 X12 1 uit tegen Picker Reds X12 1
19:00 MSE 1 thuis tegen D.B.V. Arriba MSE 2
 

Uitslagen

Vrouwen U16 - BeCeGe '74: 91 - 32
Mannen U12 1 - WSV: 44 - 53
Mannen Sen. 2 - Valley Buck: 88 - 27
Vrouwen U18 - Kikkers: 108 - 40
Vrouwen U12 1 - Picker Reds: 50 - 20
Vrouwen U12 2 - Jolly Jumpers: 61 - 33
Buzzards - Mannen U12 2: 68 - 31
Mannen U16 - Jugglers: 54 - 57
Vrouwen U14 - B.V. Batouwe: 61 - 29
Vrouwen Sen. - Uitsmijters: 30 - 72
Mannen U14 - Valley Buck: 46 - 37
Mannen Sen. 1 - S.V.Z.W.: 71 - 52

Sporthallen

Onze vereniging speelt al haar thuiswedstrijden in sporthal "De Stamper", Schout Doddestraat 11 te Vriezenveen (Kaart)

Hieronder treft u de adressen aan van de sporthallen van andere verenigingen waar wij tegen spelen:

Amical - Diekmanhal
J J van Deinselaan 22, Enschede (Kaart)

Arriba - UT
Promenade 1, Enschede (Kaart)

B.V. Batouwe - De Bongerd
De Bongerd, Bemmel (Kaart)

Habitop/Orca's - Sporthal de Vlechttuinen
Vlechttuinen 8, Urk (Kaart)

Isala - De Kroon
Koningin Wilhelminalaan 11, Deventer (Kaart)

Jolly Jumpers - Burg. Verdegaalhal
Past. Bloemenstraat 1, Tubbergen (Kaart)

Jugglers - Deppenbroek
Rijnstraat 11, Enschede (Kaart)

Jugglers - Diekmanhal
J J van Deinselaan 22, Enschede ((Kaart))

Kikkers - 't Wooldrik
Bornerbroeksestraat 1, Borne (Kaart)

Landstede ZAC - Landstede ABC
Hogeland 10, Zwolle (Kaart)

Olstars - De Hooiberg
Hooiberglaan, Olst (Kaart)

Picker Reds - Pickerhal
Kerkstraat 28, Eibergen (Kaart)

Pluto - Tarthorst
Tarthorst 152, Wageningen (Kaart)

Risne Stars - De Stroekeld
Laan Oud-Indiegangers 1, Rijssen (Kaart)

Risne Stars - Reggehal
Nieuwlandsweg 1, Rijssen (Kaart)

S.V.Z.W. - 'n Dikken
Dikkensweg 1, Wierden (Kaart)

Second Dribble - De Kamp
Dr. A. Schweitzerlaan 1, Hardenberg (Kaart)

Stars '84 - De Stobbe
Stobbelaan 7, Vroomshoop (Kaart)

SV Twello - Sporthal Zuiderlaan
Zuiderlaan 5, Twello (Kaart)

Tonego '65 - De Els
Trompstraat 20, Haaksbergen (Kaart)

Twente Buzzards - Hasseleres
Henry Woodstraat 1, Hengelo (Kaart)

Uitsmijters - IISPA
Stadionlaan 60, Almelo (Kaart)

Valley Bucketeers - Het Ravijn
Piet Heinweg 18, Nijverdal (Kaart)

WSV - WSV Sporthal
De Voorwaarts 450, Apeldoorn (Kaart)