Home De vereniging Organisatie Trainingstijden Wedstrijdschema U8/U10 toernooien Sporthallen Vacatures BAT "Basketball Academie Twente" Lid worden Multimedia Foto's Downloads Teams My Peatminers
Wedstrijden

Komende week geen wedstrijden

Uitslagen

Arriba - Dames: 76 - 62
Kikkers - Jongens U12: 32 - 66
Kikkers - Meisjes U18: 87 - 48
Kikkers - Jongens U14: 50 - 108

Wedstrijdschema

Heren Senioren 1
 TeamWedstr. Punten Doels.
Uitsmijters HS 2 2242515
Jolly Jumpers HS 1 2232123
TONEGO '65 HS 1 223070
The Jugglers HS 3 2126142
Peatminers HS 1 212666
S.V.Z.W. HS 1 2226159
Valley Buck HS 2 2226149
D.B.V. Arriba HS 2 2216-53
Risne Stars HS 1 2212-252
10 Amical HS 2 2212-259
11 Peatminers HS 2 2210-251
12 Tw. Buzzards HS 3 224-409
Heren Senioren 2
 TeamWedstr. Punten Doels.
Uitsmijters HS 2 2242515
Jolly Jumpers HS 1 2232123
TONEGO '65 HS 1 223070
The Jugglers HS 3 2126142
Peatminers HS 1 212666
S.V.Z.W. HS 1 2226159
Valley Buck HS 2 2226149
D.B.V. Arriba HS 2 2216-53
Risne Stars HS 1 2212-252
10 Amical HS 2 2212-259
11 Peatminers HS 2 2210-251
12 Tw. Buzzards HS 3 224-409
Dames Senioren
 TeamWedstr. Punten Doels.
Uitsmijters DS 2 2138549
Valley Buck DS 1 2132617
D.B.V. Arriba DS 1 2132265
Amical DS 1 21247
Kikkers DS 1 2122151
S.V.Z.W. DS 1 2012-251
Peatminers DS 1 214-520
Stars '84 DS 1 202-818
Jongens U18
 TeamWedstr. Punten Doels.
BV Wyba J8 1 2138478
Hanze Stars J8 1 2134407
Valley Buck J8 1 2132378
Ceres J8 1 2126168
Landstede J8 2 2114-244
BV Orca's J8 1 2112-287
De Snipers J8 1 2110-446
Peatminers J8 1 212-454
Meisjes U18
 TeamWedstr. Punten Doels.
B.V. Batouwe M8 2 1836601
Kikkers M8 1 1826536
Landstede M8 1 1826444
BV Wyba M8 1 1826494
TONEGO '65 M8 1 1822421
Peatminers M8 1 1816-153
Tw. Buzzards M8 1 1812-64
Arnhem Eagles M8 1 1810-265
De Snipers M8 1 174-378
10 BV Orca's M8 1 000
11 The Jugglers M8 1 170-1636
Jongens U16
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers X6 1 1828400
Tw. Buzzards X6 2 1828215
Uitsmijters X6 1 1726676
TONEGO '65 X6 1 1726521
Sec. Dribble X6 1 1826419
Picker Reds X6 1 181662
Amical X6 1 1810-232
Stars '84 X6 1 1810-238
Valley Buck X6 1 188-616
10 Risne Stars X6 2 180-1207
11 The Jugglers X6 2 0-500
Meisjes U16
 TeamWedstr. Punten Doels.
Jolly Jumpers M6 2 18341007
Peatminers M6 1 1834846
Pluto M6 1 1826218
Tw. Buzzards M6 1 1826171
Red Giants M6 1 1818-29
V.B.V. M6 1 1816-29
BeCeGe '74 M6 1 1814-390
Uitsmijters M6 1 176-569
Landstede M6 1 184-454
10 B.V. Batouwe M6 1 170-771
Jongens U14
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers X4 1 2142748
The Jugglers X4 1 2128324
Amical X4 1 2128320
Risne Stars X4 1 2126361
Uitsmijters X4 1 2019-154
Kikkers X4 1 2015-202
Jolly Jumpers X4 1 214-652
Valley Buck X4 2 214-745
Meisjes U14
 TeamWedstr. Punten Doels.
WSV M4 1 1830615
Tw. Buzzards M4 1 1830427
Pluto M4 1 1828374
Kikkers M4 1 1816-1
Arnhem Eagles M4 1 1816-40
WSV M4 2 184-658
Peatminers M4 1 182-717
Jongens U12
 TeamWedstr. Punten Doels.
Valley Buck X2 1 1020496
Risne Stars X2 1 101663
The Jugglers X2 1 91089
Peatminers X2 1 108-88
Tw. Buzzards X2 1 94-243
Kikkers X2 1 100-317
Meisjes U12 1
 TeamWedstr. Punten Doels.
Amical X2 1 1020264
Peatminers M2 1 1016192
Valley Buck X2 2 1012144
Uitsmijters X2 1 9669
Kikkers X2 2 94-270
Stars '84 X2 1 100-399
Meisjes U12 2
 TeamWedstr. Punten Doels.
Peatminers X2 2 1020442
Jolly Jumpers X2 1 914158
The Jugglers X2 2 912-42
Risne Stars X2 2 106-116
Amical X2 2 104-214
Uitsmijters X2 2 102-228