Home De vereniging Organisatie Trainingstijden De Competitie Sporthallen Vacatures G-Basketbal Lid worden Multimedia Foto's Downloads Beleidsplan Teams Contact My Peatminers Privacy Policy
Wedstrijden

Vrijdag 18 januari
19:00 V16 1 uit tegen Landstede Basketbal ZAC
19:00 X12 2 thuis tegen The Jugglers X12 2
19:00 X14 1 uit tegen Landstede Basketbal ZAC
20:45 M16 1 thuis tegen The Valley Bucketeers
21:00 M18 1 uit tegen Amical M18 1
 
Zaterdag 19 januari
09:00 X14 2 uit tegen Twente Buzzards X14 2
12:30 X12 3 uit tegen Uitsmijters X12 2
16:30 VSE 1 uit tegen SV Twello VSE 1
17:30 X12 1 uit tegen Pluto X12 1
19:30 V18 1 thuis tegen BV Leeuwarden V18 1
 

Uitslagen

Landstede - Vrouwen U16: 28 - 31
Landstede - Mannen U14 1: 22 - 90
Mannen U12 - Jugglers: 69 - 26
Mannen U16 - Valley Buck: 60 - 58
Amical - Mannen U18: 89 - 35
Buzzards - Mannen U14 2: 60 - 31
Uitsmijters - Vrouwen U12 2: 11 - 56
SV Twello - Vrouwen Sen.: 46 - 45

Organisatie

FunctieBestuurslidEmail
Voorzitter Frederik Jaspers Faijer frederik.jaspersfaijer@de-haere.nl
Vertrouwenspersoon Jenny de Haan Vertrouwenspersoon@peatminers.nl
Secretaris Karin Schepers info@peatminers.nl
Penningmeester Roy Kroeze penningmeester@peatminers.nl
Vrijwilligers Commissie Herwin vd Vegte vc@peatminers.nl
Technische & Wedstrijd Commissie Petran Langeler tc@peatminers.nl
PR Commissie Tim Winkels redactie@peatminers.nl
Activiteiten Commissie Herma Winkels ac@peatminers.nl
Sponsor Commissie Rob van Doorn redactie@peatminers.nl
CommissieCommissie ledenEmail
Technische Commissie Natasja Jaspers Faijer tc@peatminers.nl
  Johan Wessels  
  Niek Nijland  
     
Mini-coördinator Angela Reuver reuver.angela@gmail.com
     
 Wedstrijd Secretariaat Wilma Aalderink wedstrijden@peatminers.nl
     
PR Commissie Rob van Doorn redactie@peatminers.nl
  Bert ter Telgte  
  Chris Schmidt  
  Hans van Buuren  
  Judith Hoedeman  
  Marousha Starreburg  
  Tim Winkels  
     
 Internet Commissie Roy Kroeze  info@peatminers.nl
  Tim Winkels  
     
 Leden administratie  Erica Hilbrink  info@peatminers.nl
     
 Sponsor Commissie  Rob van Doorn  sponsor@peatminers.nl
  Bert Folbert  
  Bas Folbert  
     
 Merchandise  Altine Smelt  info@peatminers.nl
     
 Activiteiten Commissie  Tineke ten Beuving  ac@peatminers.nl
   Astrid van Vels  
   Kevin Jansen  
   Esther Webbink  
   Silke van Buuren  
   Kevin Tuijl  
     
 Basketbalkamp  Keny Hams  ac@peatminers.nl
   Sanne Schepers  
   Siemen Oude Booyink  
   Herma Winkels  
     
 Geldophaalacties  Alien Greverlink  acties@peatminers.nl
   Esther Wanders  
     
 Materiaal onderhoud  Gerjon Slettenhaar  info@peatminers.nl
   Henk Bergsma  
     
 Vrijwilligers Commissie  Rieke Jaspers Fayer  info@peatminers.nl
   Arda Kerkdijk  
   Angela Reuver  
     
 Jeugdraad  Martine Engebers  jeugdraad@peatminers.nl
   Jiska Nijland